> Tool na Impact Festival 2019!

Ostatni raz zespół TOOL zawitał do Polski aż 11 lat temu. Koniec oczekiwania!

Po ponad dekadzie fani zespołu zostaną wynagrodzeni za cierpliwość i będą mieli możliwości zobaczenia zespołu na żywo. Już 11 czerwca 2019 w TAURON Arenie w Krakowie Tool będzie główną gwiazdą Impact Festival. Sądzimy, że 11 lat wyczekiwania zostanie fanom zespołu wynagrodzone.

Bilety na Impact Festival 2019 będą dostępne w ogólnej sprzedaży na LiveNation.pl od 26 października. Ceny biletów zaczynają się od 230 zł. Przedsprzedaż dla zarejestrowanych użytkowników strony LiveNation.pl ruszy w środę 24 października o godz. 10.00 i potrwa do czwartku 25 października do godz. 18.00.

Więcej informacji na stronie Impact Festival 

Impact Festival jest od kilku lat największym rockowo/metalowym festiwalem w Polsce. Każdy fan ciężkiego grania powinien chociaż raz kupić bilet na to wydarzenie, pojechać na miejsce i poczuć klimat tej imprezy. Nie ma takiego drugiego festiwalu w Polsce, na którym obok siebie znalazłyby się takie zespoły i nazwiska jak: Slayer, Gojira, Korn, Rammstein, Red Hot Chili Peppers, Mastodon, Behemoth, Airborne, Paramore, 30 Seconds to Mars, Stereophonics, Slipknot, Godsmack, System of a Down, Ozzy Osbourne, Black Sabbath, czy Linkin Park. Zatem biorąc pod uwagę poprzednie edycje festiwalu, line-up powinien być srogi.

To piękne, że w naszym kraju dzieją się takie rzeczy, dlatego serdecznie gratulujemy organizatorom.

BASSPANY!