> Cały Poznań Ukulele 2020

Ukulele to instrument mający w naszym kraju coraz szersze grono zwolenników, a nawet wyznawców. Wystarczy tylko wspomnieć wydarzenia takie jak przyciągający dziesiątki wykonawców Polish Ukulele Festival w Sławkowie, Polish Ukulele Camp, czy fakt, iż dwie polskie grupy poświęcone tej tematyce (Polish Ukulele i Ukulele Polska) mają łącznie ponad 18 tys. członków, a to przyrost o 5 tys. przez ostatni rok. Do tej listy należy także dopisać festiwal Cały Poznań Ukulele, który jest organizowany w naszym rodzinnym Poznaniu.

Naturalnie tegoroczny sezon jest szczególny z powodu epidemii koronawirusa i związanych z nią obostrzeń. W związku z niemożnością zorganizowania tradycyjnych występów i spotkań na poznańskim Rynku Starego Miasta organizatorzy zdecydowali się przenieść festiwal do internetu, a także, co bardzo ciekawe i warte podkreślenia, organizować różnego typu wydarzenia (koncerty, warsztaty, konkursy, wywiady itp.) do końca wakacji pod hasłem CPU TV.

Tak, jak w przeszłości, również i tym razem firma Ortega Guitars Polska jest oficjalnym partnerem festiwalu. Istnieje szansa zgarnięcia ukulele Ortega Keiko K2 Designer, którą partner imprezy ufundował jako nagrodę.

Pierwsze wydarzenia miały miejsce w pierwszej połowie czerwca. Kolejnych możecie spodziewać się już w najbliższych dniach i przez letnie miesiące. W imieniu organizatorów i własnym zapraszamy do wzięcia udziału w tym niezwykłym, pełnym pozytywnej energii i dobrej zabawy wydarzeniu.

Aby być na bieżąco wystarczy obserwować profile CPU oraz Ortega Guitars Polska na Facebooku oraz Instagramie:

https://www.facebook.com/CalyPoznanUkulele/
https://www.facebook.com/OrtegaGuitarsPolska/
https://www.instagram.com/ortega_guitars_poland/