KONTAKT

e-mail: info@beatit.tv

Tel: +48 608 451 181
Tel: +48 606 108 931
Tel: +48 691 941 725

BEATIT SP. Z O. O.
ul. Święty Wojciech 28, lok. +1/2
61-749 POZNAŃ

WWW.GITARABASOWA.TV
NIP 7811948400
REGON 367406806

SKĄD PRZYCHODZIMY? DOKĄD ZMIERZAMY?

 

Wyobraźcie sobie dwóch gości, którzy przez blisko 30 lat grają na perkusji nagrywając płyty i występując w przeróżnych zespołach, np. Armia, Moskwa, Candida, Titus’ Tommy Gunn i wiele innych. Do tego z czasem zakładają portal perkusyjny o nazwie beati.tv. Już sobie wyobraziliście?

To teraz wyobraźcie sobie, że ci goście jeszcze nie mają dość. W końcu przez te wszystkie lata spędzone za bębnami grali muzykę wspólnie z basistami i cały czas kombinowali, żeby to, co grają dobrze współgrało z partiami basowymi. Czasami zdarzało się nawet, że i basiści starali się dopasować do bębnów 😉 Prowadząc szkołę gry na perkusji faceci ci przewidują również zajęcia a gry sekcji rytmicznej, myślą o gitarze basowej i basistach na tyle często, że w końcu postanawiają stworzyć i portal basowy. Czas wolny jest przecież przereklamowany… W tym portalu będziemy pisać o basistach, instrumentach, wzmacniaczach, efektach basowych oraz technikach gry we wszelkich stylach, od metalu przez szeroko pojęty rock, pop, aż po funk, hip-hop, no i oczywiście jazz.

Jeśli słyszysz głosy, które każą Ci się zastanawiać jak dany basista osiągnął swoje brzmienie, na jakim gra instrumencie, jak go stroi, jak o niego dba, jakich używa strun, wzmacniaczy, efektów i mikrofonów, jak się przygotowuje do sesji nagraniowych lub koncertów, a nawet jak wygląda jego sala prób, to jesteś taki sam jak my. I jest nas o wiele, wiele więcej. Wyrzuć wizytówkę psychoanalityka i zacznij odwiedzać nas. To nic nie kosztuje i nie wymaga umawiania wizyty. Wiedząc doskonale, jak wielu z Was z pasją podchodzi do gitary basowej, postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym młodzi basiści będą mieli dostęp do wszelkich informacji na swój ulubiony temat, a ci bardziej doświadczeni będą mogli kultywować swoją pasję. W końcu każdy ma swojego fioła, którego potem podlewa… Witajcie na portalu gitarabasowa.beatit.tv – miejscu, gdzie wszyscy mają obsesję na punkcie basu!

BEATIT TEAM, CZYLI REDAKTORZY SERWISU

Maciej „Blindman” Głuchowski (ur. 1971)

Producent i realizator dźwięku, nauczyciel gry na perkusji, edukator, organizator warsztatów perkusyjnych oraz perkusista z trzydziestoletnim stażem. Współpracuje lub współpracował z takimi wykonawcami jak m.in. LVTR, DonGURALesko, Candida, FunkMasterPunk, Dump, Sweet Noise, Armia, Acid Drinkers, Moskwa.

W zespole BEAT IT jest szefem marketingu, montuje oglądane przez Was materiały, pełni funkcję starszego operatora kamer, realizatora dźwięku, dyrektora archiwum, a także parzy dobrą kawę. Kiedyś chciał być Panem Prezesem, ale już mu przeszło. W chwilach wolnych… No dobra, on takich nie ma…

 

 

 

Iwona Ustasiak (ur. 1976)

W BEAT IT pełni funkcję Prezesa Zarządu. Zajmuje się również księgowością i sprowadzaniem na ziemię pozostałych, którzy myślą wyłącznie o graniu na bębnach.

Jako była pracownica sklepu perkusyjnego jest najlepszą w naszym zespole specjalistką od sprzętu perkusyjnego – nieraz zdarzyło jej się „zagiąć” kolegów z ekipy BEAT IT jeśli chodzi o znajomość typów naciągów, pałek, akcesoriów itd.

Marcin „Viking” Leitgeber (ur. 1972)

Tłumacz, nauczyciel, organizator warsztatów perkusyjnych, jako perkusista współpracuje lub współpracował m.in. z zespołami Titus’ Tommy Gunn (solowy projekt Titusa z Acid Drinkers), a także Heavyweight.

W zespole BEAT IT jest szefem wywiadu (z artystami) i redaktorem naczelnym. Niedawno awansował na operatora kamer i młodszego realizatora dźwięku. Ma ambicję dochrapać się stanowiska młodszego montażysty.

 

Janek (ur. prawdopodobnie 2016)

Absolwent Schroniska dla Zwierząt w Łowiczu. Pogoni każdego faceta ubranego w drelich roboczy, gumofilce i berecik z antenką (najwyraźniej echa przeszłości, nie uczyliśmy go tego) i żadna kiełbasa nic nie pomoże. Poza tym spoko gość.

W BEAT IT pełni funkcję szefa ochrony. Nie ma komórki, fejsa, ani konta bankowego, więc kontakt z nim osobiście (lepiej nie w drelichu, gumofilcach i beretce) lub przez nas.