> Druga edycja Bass&Beat Festival

Wielkimi krokami zbliża się druga edycja Bass&Beat Festival. Wydarzenie to nastawione jest na perspektywę zza basowego gryfu, czyli prawdopodobnie najlepszą, jaka istnieje (śmiech 😀 ). Impreza odbędzie się we Wrocławiu w dniach 7 – 8 grudnia, a oto jak przedstawiają całe wydarzenie organizatorzy:

Bass and Beat Festival to międzynarodowy festiwal skoncentrowany na muzyce z perspektywy brzmienia basu. Druga edycja festiwalu to dwa dni wypełnione koncertami zespołów z Polski, Europy i USA, warsztaty, szkolenia i spotkania z artystami. Muzyczne projekty z pogranicza stylów, inspirujące muzyczne premiery łączące muzykę i videoart, wizuale i wystawa plastyczna. W strefie festiwalowej czekają na Was food trucki, w których będziecie mogli zjeść i wypić coś smacznego. Bass&Beat Festival to przestrzeń do twórczych rozmów o tym, co w życiu ważne„.

W ramach zeszłorocznej edycji Bass&Beat Festival mieliśmy okazję słuchać solowego koncertu Janka Gwizdały. Poniżej klip zarejestrowany podczas jego zeszłorocznego koncertu.

Źródło filmu: Michał Franz

Wszystko wskazuje na to, że w tym roku będziemy mieć okazję uczyć się od francuskiego mistrza Hadriena Feraud. W chwili obecnej line-up jest gotowy, ale jeszcze nie podany do publicznej wiadomości. Poniżej fragment jubileuszowego koncertu firmy Mayones, podczas którego Hadrien zagrał na gitarze tej marki, sygnowanej jego nazwiskiem.

Jako portal poświęcony tematyce basu popieramy tę inicjatywę w stu procentach! W końcu mamy wydarzenie specjalnie dla nas – basistów, a z tej racji możemy słuchać wirtuozów tego instrumentu i uczyć się od nich wszystkiego co najlepsze dla naszego muzycznego rozwoju. Bardzo możliwe, że będziemy mieć dla Was relację z tej imprezy… Póki co, czekamy na ogłoszenie nazwisk wszystkich gwiazd festiwalu! 😉

Więcej informacji na stronie: Bass&Beat Festival 

BASSPANY!