> Firma EBS przedstawia nowy envelope filter

Nowy EBS BassIQ ‘Blue Label’ to narzędzie analogowe do tworzenia inspirujących efektów dźwiękowych.

„Blue Label” BassIQ generuje dźwięki od klasycznych efektów auto-wah po głębokie „Funkadelic” i synth-basowe dźwięki. Jest przeznaczony dla wszystkich, którzy szukają zabawnego, tłustego i responsywnego filtra , który reaguje na to, jak grasz w muzyczny sposób.

Q, Threshold i Attack

Pokrętła kontroli progu i ataku określają czułość reakcji pedału na grę. Czułość jest kluczem do stworzenia szerokiej gamy dźwięków – od syntezatora basowego po efekty wah lub sub-bas. Oddzielny element sterujący zmienia wartość Q, aby stworzyć jeszcze większą różnorodność charakteru dźwięku – od łagodnych do ostrzejszych efektów.

Tryby Up, Up-R i Down

W trybie UP pedał reaguje efektem wah. Obróć pokrętło Q do końca, aby uzyskać wyraźne „dziwaczne” dźwięki wah (jak w trybie HiQ starego BassIQ). Obróć pokrętło Q do tyłu, aby uzyskać bardziej łagodny efekt. Aby uzyskać dźwięk sub-basowy, użyj trybu UP i obróć Próg do końca, a następnie Atak do końca. Tryb UP-R działa w taki sam sposób jak UP, ale współdziała z wewnętrzną kontrolą, która zmienia zakres efektu obwiedni zgodnie z twoimi potrzebami. Tryb DOWN tworzy efekt odwróconej obwiedni, który zamienia bas w bas syntezatorowy.

Pass filters

Trzyprzepustowe opcje filtrów, pełny zakres, pasmo przenoszenia i dolnoprzepustowe, tworzą w każdej chwili trzy kombinacje charakteru dźwięku.

Kontrola

Możesz kontrolować sygnał wyjściowy za pomocą potencjometrów. Kontroluj zakres wysokich częstotliwości oraz nasycenie efektami sygnału wejściowego.

Cena 179 Euro

Strona producenta: www.ebssweden.com

Strona dystrybutora; http://www.musicdealer.pl/