> Ortega Guitars na festiwalu Cały Poznań Ukulele

Ukulele to instrument zdobywający w naszym kraju coraz szersze grono zwolenników, a nawet wyznawców. Wystarczy tylko wspomnieć wydarzenia takie jak przyciągający dziesiątki wykonawców Polish Ukulele Festival w Sławkowie, Polish Ukulele Camp, czy fakt, iż dwie polskie grupy poświęcone tej tematyce (Polish Ukulele i Ukulele Polska) mają łącznie ponad 13 tys. członków. Do tej listy należy także dopisać festiwal Cały Poznań Ukulele, który jest organizowany w naszym rodzinnym Poznaniu.

III. edycja tej ostatniej imprezy odbędzie się w dniach 31 maja – 2 czerwca 2019 roku w Poznaniu, a zapraszają na nią Ortega Guitars, Pierwsza Poznańska Niesymfoniczna Orkiestra Ukulele PPNOU oraz miasto Poznań. To będzie prawdziwa gratka dla wszystkich wielbicieli ukulele!

Festiwal Cały Poznań Ukulele

Uczestnicy wydarzenia będą mogli nie tylko wziąć udział w ciekawych warsztatach i koncertach, ale także osobiście przetestować najciekawsze instrumenty marki Ortega. Napewno znajdą się wśród nich i ukulele basowe, które możemy polecić z czystym sumieniem. Firma zaprezentuje większość ukulele, które w tym roku wprowadziła na rynek, a także kilka naprawdę interesujących akcesoriów. Wszyscy uczestnicy będą mieli możliwość wzięcia udziału w sesji Ortega Open Mic i skorzystania z szansy na wygranie cennych nagród. Można zatem odwiedzić stoisko Ortega, bawić się dobrze podczas licznych atrakcji przygotowanych przez organizatorów wydarzenia i wrócić do domu z nowym ukulele!

Podczas festiwalu Marek Gordziej z Pierwszej Poznańskiej Niesymfonicznej Orkiestry Ukulele zostanie powitany na oficjalnej liście artystów Ortega, to świetna okazja, aby zobaczyć cały zespół na scenie. Lider PPNOU Piotr Kończał zagra na ukulele Ortega LIZARD-SO-GB.

Zapraszamy w imieniu własnym, artystów i organizatorów!