> Ortega Guitars zaprasza na konkurs #OKULATO

Ortega Guitars Polska i Akademia Muzyki – we współpracy z Agnieszką Musiał – zapraszają wszystkich fanów ukulele do wzięcia udziału w wyzwaniu #UKULATO.

Aby podgrzać wakacyjną atmosferę, Ortega Guitars Polska i internetowa szkoła muzyczna AkademiaMuzyki.pl przedstawiają #UKULATO. Po pierwsze jest to wyzwanie skierowane do wszystkich miłośników ukulele, które rozpoczęło się 2 sierpnia 2020 r., potrwa przez kilka najbliższych tygodni i zostało przygotowane we współpracy z dwojgiem znakomitych artystów Ortega – Piotra Słapy i Agnieszki Musiał. Po drugie zapowiada się mnóstwo dobrej zabawy ponieważ jest świetna okazja, aby poprawić swoje umiejętności gry na ukulele, a także szansa na wygranie specjalnie zaprojektowanego ukulele Ortega ECLIPSE-TE6, które ze względu na drugi otwór dźwiękowy, ergonomiczny podłokietnik, 6 strun i piękne wykończenie z całą pewnością przyciąga wzrok wszystkich zakochanych w tym instrumencie.

Podczas wyzwania #UKULATO Piotr i Agnieszka wykonają trzy popularne utwory na ukulele. Dla wszystkich tych piosenek zostanie również opublikowany szczegółowy poradnik „Jak to zagrać?”. Znajdziecie go na oficjalnym kanale Youtube Akademii Muzyki, prowadzonym przez Piotra Słapę.

Jeśli chodzi o to, jak zgarnąć nagrody, to dokładne warunki udziału w #UKULATO zostaną opublikowane później. Aby tego nie przegapić, wystarczy obserwować
@ortega_guitars_poland na Instagramie, a także do zasubskrybować kanał Akademia Muzyki na Youtube.

A oto specjalne zaproszenie ze strony Piotra i Agnieszki do podjęcia tego wyzwania: https://data.meinl.de/public/file/b1DX-v8OhEyv90sUM5zVjg/ORTEGA_%23UKULATO_announcement.mov

Obserwuj:
instagram.com/ortega_guitars_poland | facebook.com/OrtegaGuitarsPolska

Subskrybuj:
youtube.com/akademiamuzyki

Strona internetowa szkoły:
akademiamuzyki.pl