> Ortega partnerem imprezy Polish Ukulele Festival

Już 23 lutego 2019 r. w Miejskim Ośrodku Kultury Sławkowie w województwie śląskim odbędzie się III. edycja Polish Ukulele Festival. Głównym partnerem tego wydarzenia będzie firma produkująca doskonałe instrumenty tego rodzaju – Ortega Guitars.

Polish Ukulele Festival 2019 i Ortega

Festiwal będzie świetną okazją dla wszystkich fanów ukulele nie tylko do wzięcia udziału w ciekawych warsztatach i koncertach, a także do osobistego przetestowania nowości marki Ortega na 2019 rok. Zaprezentowana zostanie większość ukulele, które w tym roku wprowadzili na rynek oraz kilka interesujących akcesoriów. Warto odwiedzić stoisko Ortega podczas tej imprezy, ponieważ także i basiści znajdą coś dla siebie (firma wytwarza doskonałej jakości ukulele basowe, a dwa z nich mieliśmy już okazję przetestować i niedługo opublikujemy ich obszerne recenzje).

Miejski Ośrodek Kultury w Sławkowie przewidział liczne atrakcje dla uczestników festiwalu, a jedną z nich jest szansa na wygranie cennych nagród. Ortega Guitars oraz Magazyn Gitarzysta (partner medialny imprezy) przygotowali dwa modele ukulele do zgarnięcia przez uczestników wydarzenia – elektroakustyczne RUCOAL-CE z serii EARTH oraz piękne ukulele RUWN z popularnej serii HORIZON.

Nagrody na Polish Ukulele Festival

Bilety na Polish Ukulele Festival są już wyprzedane.

Więcej informacji:
www.ortegaguitars.com
www.facebook.com/OrtegaGuitarsPolska
www.facebook.com/polishukuleleday
www.magazyngitarzysta.pl