> Warsztaty z Home Recordingu z Krisem Górskim

Mieszkańcy Gdynii i nie tylko! Już we wtorek 13 listopada odbędą się warsztaty z Home Recordingu w waszym mieście!

Warsztaty poprowadzi Kris Górski, jeden z bardziej cenionych realizatorów, znany z produkcji innowacyjnych studyjnych systemów odsłuchowych.

„Urodził się w Poznaniu. Edukację muzyczną zaczął od Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I stopnia nr 1 im. Henryka Wieniawskiego. Czas liceum to 5 lat spędzonych w Anglii. Po maturze udał się do Paryża, gdzie ukończył studia i otrzymał dyplom inżyniera dźwięku w SAEParis.

Później nastąpił intensywny okres pracy w paryskim świecie muzycznym i telewizyjnym – najpierw jako realizator/producent, potem również jako kompozytor. Po 16 latach pobytu we Francji wrócił do Polski, gdzie kontynuuję swoją pracę jako producent i kompozytor. Od wielu lat współpracuję z telewizją (TVP, Polsat) oraz wieloma artystami, zarówno polskimi, jak i zagranicznymi. Pisze muzykę głównie do filmowych produkcji dokumentalnych, reklam oraz piosenek.

Udziela się również jako wykładowca dzieląc się wiedzą i pasją z innymi. Niedawno rozpoczął współpracę z Politechniką Gdańską.

Od 2005 roku współtworzę firmę APS, która zajmuje się produkcją aktywnych monitorów studyjnych, z dużym powodzeniem reprezentując polską myśl technologiczną na całym świecie.”

W ramach warsztatów prowadzący opowie i pokaże jak ustawiać mikrofony oraz cały proces realizacji nagrania w programie DAW, co będzie wyświetlane na rzutniku. Nie będzie to jednak jedynie teoretyczna pogadanka, ponieważ podczas warsztatów zostanie nagrane występujące na żywo trio jazzowe w składzie:
Aleksander Kamiński – sax, Paweł Urowski – bas, Tomasz Koper – perkusja

Wtorek 13.11.2018
Rozpoczęcie: 18:00
Zakończenie: 20:15
Miejsce : DrumStore Gdynia , ul Wendy 15 budynek MAG
Wjazd : symboliczne 5zł
Zapraszamy do zakupu biletów, więcej info na: na www.drumstore.pl

foto: drumstore.pl