> Ortega Guitars na IV edycji Polish Ukulele Festival

Ukulele to instrument coraz popularniejszy w naszym kraju. Wystarczy tylko wymienić wydarzenia takie jak przyciągający dziesiątki wykonawców Polish Ukulele Camp, Cały Poznań Ukulele czy fakt, iż dwie polskie grupy poświęcone tej tematyce (Polish Ukulele i Ukulele Polska) zbliżają się łącznie do liczby 16 tys. członków (przyrost o około 2,5 tysiąca członków w ciągu ostatnich 9 miesięcy). Do tej listy należy także dopisać organizowany w Sławkowie Polish Ukulele Festival, którego czwarta edycja odbędzie się już 29 lutego, a bilety zostały już wyprzedane (sic!).

Po raz kolejny głównym partnerem tego wydarzenia będzie firma Ortega Guitars, która jest producentem doskonałych instrumentów (patrz: https://gitarabasowa.beatit.tv/testujemy-ukulele-basowe-ortega/, https://gitarabasowa.beatit.tv/targi-musicpark-2019-ortega-guitars/). Organizatorami imprezy są Miejski Ośrodek Kultury w Sławkowie i facebookowa grupa Polish Ukulele. Będzie to wielka szansa dla każdego fana ukulele, aby wziąć udział nie tylko w ciekawych warsztatach i koncertach, ale także aby osobiście przetestować instrumenty, w tym nowości, z katalogu marek Ortega oraz Keiki – od serii dla początkujących muzyków po modele z wyższej półki.

Ponieważ bilety na imprezę już się sprzedały, zachęcamy do śledzenia relacji oraz do zarezerwowania biletów na kolejną edycję. Warto bowiem sprawdzić, co firma Ortega Guitars przygotowała dla uczestników i dać się ponieść hawajskiej atmosferze.

Więcej informacji:
www.ortegaguitars.com
www.facebook.com/OrtegaGuitarsPolska
www.instagram.com/ortega_guitars_poland
www.facebook.com/polishukuleleday